SATORIA GROUP S.A. wspiera Uczniowski Klub Boksu Modliszki

SATORIA GROUP S.A. jest firmą o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji na rynku hotelarskim. Jest właścicielem hoteli w Warszawie, Krakowie oraz Sanatorium Uzdrowiskowego w Augustowie. W Warszawie zarządza hotelami BEST WESTERN Hotel Felix, BEST WESTERN Hotel Portos, Start hotel Atos**, Start hotel Aramis* oraz CKR Promenada na Zegrzem. Swoim gościom SATORIA GROUP S.A. udostępnia ponad 2000 miejsc noclegowych. W każdym obiekcie znajduje się restauracja z wyśmienitą kuchnią i sale konferencyjne. CKR Promenada jest jedynym ośrodkiem z własną plażą nad Jeziorem Zegrzyńskim oraz polaną piknikową, która może pomieścić nawet 5000 osób. Dodatkowymi atrakcjami jest Country Saloon w stylu Dzikiego Zachodu oraz Beach Bar oferujący własną pizzę ze świeżymi, lokalnymi dodatkami.

Serdecznie dziękujemy.