Mistrzostwa Polski 2016

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu w Puławach za nami.

Organizacja zawodów tym razem okazała się totalną porażką. Zawody zorganizowano na murawie stadionu w Puławach pod gołym niebem. Dobrze, że nie padało, ale słońce też nie miało litości. Obrażenia skóry odniósł nasz sędzia Witek, który dzielnie sędziował przez wiele godzin i trochę się usmażył.
Na szczęście dzieci świetnie się bawiły z kolegami z Buska Zdroju i innych klubów. Szalały w hotelu do późnych godzin wieczornych :-) W dzień, z powodu przerw „technicznych”, zwiedzały piękne Puławy, konsumowały lody świderki, a nawet były w kinie :-) Tu wielkie podziękowania dla rodziców za aktywne zorganizowanie wolnego czasu.

Bilans naszych zdobyczy to:
– złoto w kategorii form północnych dziewczynek 7-9 lat,
– złoto w kategorii form północnych chłopców 7-9 lat,
– złoto w kategorii walk Qingda chłopców 11-12 lat,
– brąz w kategorii szabli chłopców 12-14 lat,
– srebro w kategorii form północnych 18-39 lat (nasz instruktor Michał),
– brąz w kategorii miecza 18-39 lat (nasz instruktor Michał),
– brąz w kategorii broni długiej (halabarda) 18-39 lat (nasz instruktor Michał).

Wszystkich serdecznie gratulujemy!!!